shaddow
Atraskime Lietuvą – nepažinti Lietuvos kampeliai
plruen
lt

Bandymas atrasti nepažintą ar bent jau rečiau rodomą Vilnių yra rimtas intelektualinis iššūkis, skirtas trokštantiems atradimų. Lietuva – tai gausybė senų ir dar tik gimstančių, amžių nugludintų ir gyvai besikeičiančių istorijų šalis.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: „Nepažinti kampeliai“ Aplankomi objektai: Sudervė (Sudervės bažnyčia, varpinė), Dūkštos (Dūkštų bažnyčia, kelionė Dūkštų pažintiniu taku per senąjį ąžuolyną, Dūkštų atodanga), Ukmergė (Ukmergės Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia ir varpinė); Jašiūnų dvaro pastatų ir parko ansamblis; Lentvaris; Tabariškių bažnyčios ansamblis ir buvusio dvaro svirnas; Siesikų dvaras; Taujėnų dvaro rūmai ir parkas. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: „Zarasų kraštą puošia ir garsina ne tik gamtos ištekliai, bet ir vertingi kultūros paveldo objektai“ Aplankomi objektai: Sėlių aikštė, Zarasų krašto muziejus, neobarokinio stiliaus Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, Šaltupės koplytėlė, Skautų kalnas, Zarasų miesto gamtos kūrinys – Zaraso ežero Didžioji sala; Stelmužė (Vergų bokštas, Viešpaties Jėzaus Kryžiaus filijinė bažnyčia (dabar čia Bažnytinio meno muziejus); varpinė; senelis ąžuolas); Kvintiškės (Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vieta). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: „Vilnius kitaip – TSRS griūtis ir laukinis kapitalizmas“ Aplankomi objektai: Verkių regioninis parkas, Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinis, Žalieji ežerai; Žvėrynas; Lazdynų mikrorajonas Kalvarijų gatvė; Antakalnis. Vilniaus Monmartras– Užupis. Atvykimas į viešbutį.Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow