shaddow
Lietuvos bažnyčios ir kapinės
plruen
lt

Bažnyčios – vieni iš seniausių Lietuvos statinių, menančių audringą krašto bei jo žmonių istoriją. Bažnyčių bokštai puošia daugelio miestelių panoramas, šventovių kriptose ramybę surado daug svarbių Lietuvos asmenybių, čia sukaupta nemažai meno, sakralinių vertybių. Romantikų poetų Adomo Mickevičiaus ir Julijaus Slovackio kūryba, visiems laikams sujungė lenkų, lietuvių ir baltarusių atmintį apie Vilnių, o Lenkijos maršalo Józefo Piłsudskio širdis yra palaidota Vilniuje, Rasų kapinėse.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: a) Vilniaus (Aplankomi objektai: Aušros vartai, Aušros Vartų gatvė, Koplyčia Dievo Motinos, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, Šv. Onos bažnyčia, Šv. Mykolo bažnyčią, kur atidarytas Bažnytinio meno muziejus, Bernardinų vienuolynas (kiemelis, rūsys) ir bažnyčia; Rasų kapinės; Antakalnio kapinės; Rokantiškių kapinės); b) Adomo Mickevičiaus ir Julijaus Slovackio kūrybos vakaras. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Kryžių kalnas (Aplankomi objektai: Šiluva, Tytuvėnai, Kelmės dvaras, Palendrių vienuolynas ir broliai benediktinai; Kryžių kalnas). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Kaunas, Kauno rajonas (Aplankomi objektai: Kauno senamiestis (Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Kunigų seminarija, Rotušės aikštė, Jėzuitų vienuolyno ansamblis, Trejybės bažnyčia, Arkikatedra bazilika, Vytauto bažnyčia, Pažaislio vienuolynas bei vienuolių kapines; Kėdainiai (Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus, Šv. Juozapo bažnyčia, Sinagogų kompleksas, Č. Milošo gimtinė); Dotnuva (Dotnuvos bažnyčia ir vienuolyno ansamblis). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow