shaddow
Aštrių pojūčių mėgėjams
plruen
lt

Aštrių pojūčių mėgėjai išbandys jėgas, pajus riziką, patirs daugybę sunkumų ir nuoskaudų. Pergalės, triumfo jausmas suteiks Jums galimybę įveikti visus gyvenimo sunkumus.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: a) Skrydžiai oro balionu/ arba parašiutu/ arba parasparniu; b) Lietuvos etnokosmologijos muziejus (svajomis ir mintimis pakilsite į dangaus erdves, ieškosite savo žvaigždes pro teleskopą ir nuostabaus grožio spalvotose planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukose. Pabandysite ir patys pakilti arčiau dangaus... (esant palankiam orui)). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Lokės Pėda parkas kviečia gamtos bičiulius ir aktyvaus poilsio mėgėjus į Lokio upelio slėnį išmėginti savo jėgas ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį. Medžiuose 2,5–15 m aukštyje saugiai įrengtos 6 skirtingo sudėtingumo kliūčių trasos ir 3 skrydžių trasos. Pramogaujantiems čia tenka įveikti apie 60 tolimose kelionėse pasitaikančių išbandymų: beždžionių, tibetietiškus ir nepalietiškus tiltus, judančius rąstus, tinklus, sūpynes, balnakilpes, piratų kopėčias, šokti Tarzano šuoliu, pereiti tirolietišką tiltą ir daugelį kitų))/ arba Riešės žirgynas (jojimo pamokos)/ arba vandens parkas “Vichy”. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena - 4 diena „Kuršių Nerija – išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys“ a) Aktyvios pramogos: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais/ arba Jūrinis katamaranų ralis "Komanda"/ arba Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda"/ arba Pramoginis šaudymas iš lanko/ arba Fotomedžioklė/ arba Komandinis poledinės žūklės čempionatas; b) Kelionė iš Nidos į Mingės kaimą laivu Austėja (Kviečiame Jus į kelionę per Kuršių marias pasigrožėti Neringos peizažu, nepakartojamais Nemuno, Minijos, Upaitės, Kniaupo įlankos kraštovaizdžiais. Šioje 5–ių valandų išvykoje aplankysite Nemuno deltoje įsikūrusį Mingės kaimą – architektūros paminklą, kurio pagrindinė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė - valtis. Išvysite 130 metų Uostadvario švyturį, iš kurio mėgausitės žemupio vaizdais. Plaukimas su žuvienės virimu ir aplankymu Ventės paukščių žiedavimo stoties). Nakvynė Palangoje (3 žvaigždučių viešbutyje), vakarienė; c) Palanga (Aplankomi objektai: Gintaro muziejus, Botanikos parkas, Birutės kalnas/ arba pasivaikščiojimas kopomis); Juodkrantė (Raganų kalnas). Atvykimas į viešbutį „BAJORŲ UŽEGA“. Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow