shaddow
Kaimo ir laukinės gamtos mėgėjams
plruen
lt

Harmonija tarp žmogaus ir gamtos ir yra tikrasis poilsis. Lietuvos gamta labai graži ir įvairi, kupina didelių ir mažų paslapčių, paprastų ir nepaprastų stebuklų. Tai kelionė norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, pailsėti gamtoje, pajusti natūralius kaimiško gyvenimo malonumus.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: a) Kernavė, Dūkštos, Sudervė (Aplankomi objektai: Sudervės bažnyčia, Dūkštų bažnyčia, kelionė Dūkštų pažintiniu taku per senąjį ąžuolyną, Dūkštų atodanga, Kernavės piliakalnis, Pajautos slėnis ir bažnyčia); b) Riešės žirgynas (pasivažinėjimas, šašlikų kepimas lauke). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: a) Trakai – karaimų istorija (Aplankomi objektai: Trakų senamiestis, Vytauto g., Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Šv. Jono Nepamuko koplytstulpis, Salos pilis ir joje esantis Istorijos muziejus); b) Tematinis vakaras viešbutyje su gyva lietuviška muzika. Lietuviškos virtuvės pristatymas. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Keliausime po kaimus (Aplankomi objektai: Stripeikių kaime kelionę "patepsit" medumi iš vienintelio Lietuvoje Bičių muziejaus avilių. Pabuvosime ir Palūšės bažnyčioje, viename gražiausių ir seniausių medinės architektūros paminklų Lietuvoje. Jums pageidaujant, Strigailiškyje bus galima užsisakyti programą "Šakočio kepimas". Lankysimės ir atkurtame Vidiškių dvare, Šalčininkai; Kernavė). Rumšiškių liaudies buities muziejus (Senovinės visų Lietuvos regionų sodybos, liudijančios mūsų protėvių buitį. Siūlomos edukacinės pamokėlės: duonelės kepimas, lino apdirbimas, pasakojimas apie spaudos draudimo metus, molynuko istorija ir galimybė patiems pasigaminti molynuką, pasakojimai apie puodžiaus amato raidą, taip pat yra galimybė patiems mokiniams pabandyti žiesti, žvakių liejimas, pasakojimas apie lietuvių tautos tremtį). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow