shaddow
Lietuvos dvarai ir pilis
plruen
lt

Beveik kiekviename Lietuvos kampelyje galime pasigėrėti dažnai jau apleistais ir apgriuvusiais, tačiau dramatiškus tautos istorijos įvykius dar menančiais dvarais ir pilimis.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Vilniaus rajonas; Lietuvos senosios sostinės (Aplankomi objektai: a) Tiškevičių dvarai: Trakų Vokės, Lentvario, Užutrakio dvarai ir parkai; Trakai b) Kernavė, c) Dieveniškės; Šalčininkai, Jašiūnai (dvaro ansamblis)). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Vilniaus dvarai ir pilis (Aplankomi objektai: Arkikatedros aikštė,. Arkikatedra, Vyskupų rūmai, Gedimino pilis, Gedimino pilies bokštas; Aukštutinė pilis, Žemutinė pilis; Bernardinų vienuolyno ansamblis, Pūčkorių dvaras, Tuskulėnų dvaras)). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Rundalė – Bauskė – Pakruojo dvaras (Aplankomi objektai: Rundalė (pilies lankymas)); Bauskė (pilies lankymas); Pakruojis (Pakruojo dvaras, Pakruojo bravoras, alaus degustacija)). Atvykimas į viešbutį. Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow