shaddow
Sveikatingumo programa
plruen
lt

Daugelio šiuolaikinių žmonių gyvenimo ritmas - greitas ir sudėtingas. O juk kartais taip norisi pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir atsipūsti nuo rūpesčių. Jaukioje aplinkoje mėgaujantis SPA procedūromis galima užsimiršti, palepinti save, atgauti prarastas jėgas ir pailsėti fiziškai bei dvasiškai.

1 diena Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją:Vilnius: a) dviračių takas (vaizdingas maršrutas)/ arba slidinėjimas; b) EAST ISLAND SPA centras – vienas didžiausių ir įspūdingiausių SPA centrų Vilniaus mieste nustebins net ir daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą bei išskirtinį dėmesį svečius. Čia dirbantys Tailando meistrai atskleis jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis, o aromatinės žiedlapių vonios bei pirtys padės Jums atsigauti po sunkios darbo dienos/ arba vandens parkas “Vichy”. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

2 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Druskininkai: a) ekskursija po miestą (Aplankomi objektai: miško muziejus „Girios aidas“, Liškiava (bažnyčia, pilies liekanos, piliakalnis), mineralinio vandens gręžiniai, Raigardo slėnis, Ratnyčios bažnyčia, Merkinės piliakalnis; kraštotyros muziejus, Grūto parkas); b) EAST ISLAND SPA centras ( Druskininkai ). Antrajame Druskininkų vandens parko aukšte įsikūręs net 500 kvadratinių metrų East Island SPA centras siūlo visa tai, kas yra geriausia ir įspūdingiausia grožio bei poilsio pasaulyje- didelį profesionaliai atliekamų masažų pasirinkimą, egzotiškas Rytų SPA procedūras bei įvairias kūno ir veido puoselėjimo programas. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.

3 diena Pusryčiai, išvykimas su gidu į ekskursiją: Birštonas: a) Velniabliūdžio pažintinis gamtos takas; trumpa ekskursija po miestą; b) Viešbučio Sofijos rezidencija SPA centras. Svečių paslaugoms sveikatingumo ir SPA centras, kuriame galite ne tik paplaukioti baseine ir maloniai pasilepinti sūkurinėse, aromatinėse bei perlinėse voniose. Centre veikia sauna, rusiška pirtis su garu, turkiška garinė pirtis bei prabangi turkiška pirtis - hamamas. Čia jaukioje žvakių šviesos prieblandoje, visu kūnu jaučiant šiltu garu alsuojantį marmurą, malonu atsipalaiduoti rytietiško masažo ir svaiginančio ekstraktų aromato poveikyje. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow