shaddow
Pažintinės kelionės
plruen
lt

1 dienai (Vilnius)

Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEIGA“, vakarienė - nacionalinės virtuvės pristatymas. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją.

“Vilniaus senamiestis”

Vilniaus senamiestis yra vienas didžiausių Rytų Europoje ir 1994 m. įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vilniaus senamiestyje išlikę autentiški gynybinės, gyvenamosios, reprezentacinės, sakralinės paskirties statiniai turi gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo bruožų. Jo architektūrai būdingas ir savitas kelių stilių susiliejimas į darnią estetinę visumą. Ekskursijos metu aplankomas vienas seniausių Rytų Europoje Vilniaus universitetas. Pasigrožėsite įvairių architektūros stilių bažnyčiomis ir pamatysite kitų tikėjimų šventoves (Aušros vartai, Koplyčia Dievo Motinos, Vyskupų rūmai, S. Daukanto aikštė, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, Gedimino pilis, Katedros aikštė, Katedros Varpinė, Šv. Onos bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Rasų kapinės arba Europos geografinis centras - Europos parkas). Galėsite nuvykti į prekybos centrą „Akropolis“ ir turėsite laisvą laiką.

Išvykimas.

2 dienoms (Vilnius, Trakai)

Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEIGA“, vakarienė - nacionalinės virtuvės pristatymas. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją (“Vilniaus senamiestis”). Sugrįžimas į viešbutį. Vakarienė - teminis vakaras su gyva muzika. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją.

“Trakai, Aukštadvaris”

Trakų miestas – buvusi senoji Lietuvos sostinė, pradėjusi formuotis XIII a. amžiuje, o taip pat vartai į Pietryčių Lietuvą. Tai vienintelė vandens pilis (gotikinė) visoje Rytų Europoje, pastatyta nepaprastame gamtos kampelyje - Galvės ežero pakrantėje. Trakų pilis – vienas iš senosios Lietuvos administracinių ir gynybinių centrų. XV a. ši pilis (kaip ir Trakų pusiasalio pilis) buvo viena iš LDK valdovų rezidencijų. Restauruotuose pilies rūmuose įsikūrė Trakų istorijos muziejus. Be to, Trakai yra unikalios Karaimų bendruomenės centras, karaimų nacionalinis patiekalas kibinai – raktas į kulinarinį vietos paveldą. Aukštadvaris – unikalus Lietuvos kampelis, besididžiuojantis savo šimtamete istorija. Ekskursijos metu Jus pamatysite: Vytauto Didžiojo gimtinę, piliavietę, Trakų senamiestį, Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Angelų kalną, Kartuvių kalną, Mošos archeologinį draustinį ir turėsite laisvą laiką. Vasarą galėsite paplaukioti medine valtele, vandens dviračiais arba grožėtis nuostabia Galvės ežero panorama. Pietus – viename iš vietinių restoranų (karaimų virtuvės pristatymas). Suvenyrų pirkimas.

Išvykimas.

3 dienoms (Vilnius, Trakai, Kaunas)

Atvykimas, apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje „BAJORŲ UŽEGA“, vakarienė - nacionalinės virtuvės pristatymas. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją (“Vilniaus senamiestis”). Sugrįžimas į viešbutį. Vakarienė - teminis vakaras su gyva muzika. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją (“Trakai, Aukštadvaris”). Sugrįžimas į viešbutį. Vakarienė, vakaras prie laužo, dešrelių / šašlykų kepimas. Pusryčiai, išvykimas su gidu į apžvalginę ekskursiją.

“Pažink Kauną”

Tarpukariu buvęs Lietuvos sostine, Kaunas stebina išskirtine to laikotarpio architektūra. Miestas didžiuojasi kompaktišku, gerai išsaugotu senamiesčiu, kuriame daug vertingų kultūros ir architektūros paminklų: Kauno pilis, Kauno Arkikatedra, Prezidentūra, Rotušės aikštė, Vytauto bažnyčia, Perkūno namai, Maironio kapas, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir Jėzuitų vienuolynas, Šventos Trejybės Bažnyčia, Dievo Kūno Bažnyčia, Šv. Reformatų Bažnyčia. Jus galėsite aplankyti Botanikos sodą (įpatingai gražus pavasarį) arba Zoologijos sodą; o taip pat: Pažaislio vienuolyną. Kaune labai daug muziejų (pasirinktinai): M. K. Čiurlionio muziejus/ arba Vytauto Didžiojo karo muziejus/ arba Velnių muziejus/ arba Brangakmenių muziejus, Tado Ivanausko zoologijos muziejus/ arba Tremties ir rezistencijos muziejus/ arba Perkūno namas/ arba IX fortas. Jus turėsite ir laisvo laiko. Išvykimas.

shaddow
shaddow
shaddow
shaddow